Add Link

Stavebnictví

Catalog » Služby » Stavebnictví

Subcategories:

Česká republika

 1. spacetechnic.cz

  Spacetechnic – projektování vytápění a chlazení

  Details (Byty a rodinné domy)

  Projekční firma – projektování vytápění a chlazení, vzduchotechnika.Spacetechnic s.r.o. je projekční firmou, zajišťující projekty v profesi techniky prostředí staveb a technických zařízení budov. Hlavní činností je projektování v profesích vytápění,…

  www.spacetechnic.cz - Praha 5

 2. stavby-beznoska.cz

  Stavby Beznoska

  Details (Zemní práce)

  Nabízíme veškeré stavební a zednické práce - zateplené fasády, základové desky, vyzdívání hrubých staveb, stavby domů, omítky, sádrokartonářské práce, půdní vestavby, zámkové dlažby, obklady a dlažby v interiéru i exteriéru, rekonstrukce.

  www.stavby-beznoska.cz - Kladno

 3. kpkpodlahy.cz

  Zděnek Veselý KPK Podlahy

  Details

  Kompletní služby v oboru kladení podlahových krytin a renovace podlah, kladení PVC podlah a linolea, plovoucí podlahy, laminátové podlahy, lepení parket, broušení a lakování, renovace parketových podlah, dřevěné podlahy a kladení koberců.

  www.kpkpodlahy.cz - Praha 5

 4. treon.cz

  Ing. Ondřej Šnobl TREON projekční kancelář

  Details (Dopravní a inženýrské stavby)

  Projekční kancelář, zpracujeme Vám projekt rodinného domu, garáže či chaty. Zajistíme všechny potřebné povolení na stavebním úřadě pro stavební povolení. Máme několik let praxe v oboru za sebou a řadu spokojených klientů. Zpracováváme projekty pro…

  www.treon.cz - Praha - západ

 5. okno-plastove.eu

  Plastová okna

  Details (Rekonstrukce domů a bytů, Služby pro dům, byt a zahradu)

  Moderní plastová okna a dveře – výroba montáže a prodej. Plastová okna pro nízkoenergetické rodinné domy.Plastové okno má vynikající tepelně izolační vlastnosti. Použití oken je vhodné pro úspory tepla i pasivní rodinné domy.

  www.okno-plastove.eu

 6. copritetto.eu

  Copritetto - Střechy

  Details (Rekonstrukce střech)

  Specializujeme se na montáž nových a rekonstrukci stávajích střech, Zateplování půdních a střeěních prostorů, sanace a ošetření krovů, fotovoltaikou a montáží plovoucích podlah.Montujeme všechny druhy krytin.

  www.copritetto.eu - Ústí nad Labem

 7. pulkrabkovi.cz

  Realizace interiérů Praha | Pulkrábek & syn - poctivá řemeslná práce

  Details

  Nabízíme poctivou řemeslnou práci od rodinné firmy se zárukou, fér přístupem a smyslem pro detail. Kompletní realizace interiérů – malování, tapetování, podlahy, nábytek, elektroinstalace a další.

  www.pulkrabkovi.cz - Praha 3

 8. sdkbrno.cz

  Sádrokartonář Brno

  Details (Rekonstrukce, sanace a asanace)

  V Brně a širším okolí provádíme veškeré sádrokartonářské práce, montování příček, podhledů a obklady stěn sádrokartonem. Dále provádíme půdní vestavby včetně montáže střešních oken, zateplení půdy a kompletních rozvodů elektroinstalace.

  www.sdkbrno.cz

 9. plynoservis.info

  Plynoservis, revize a zkoušky plynových zařízení

  Details (Rekonstrukce, sanace a asanace)

  Nabízím revize a zkoušky plynových zařízení. Provedu revize domovních a průmyslových plynovodů, zkontroluji zařízení pro rozvod plynu, sporáky, kotle. Zkoušky pro spotřebiče, revize kotelen s výkonem nad 50 kW. Servis - ohřívače vody, sporáky, wafky.

  www.plynoservis.info - Brno - město

 10. bloudek.cz

  Bc. Tomáš Bloudek, Praha - koupelny a bytové rekonstrukce

  Details (Rekonstrukce domů a bytů, Rekonstrukce panelových domů, Stavba, výstavba a rekonstrukce)

  Všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny, bytová jádra a kompletní rekonstrukce bytů. Odborné vzdělání a přes 20 let praxe, vlastní firma 10 let (rekonstrukce 200 koupelen a 30 bytů, také celé rodinné domy). Zaměření a návrh zdarma.

  www.bloudek.cz - Praha 6

Links 51 - 60 of total 86