Add Link

Služby pro dům, byt a zahradu

Catalog » Dům, byt a zahrada » Služby pro dům, byt a zahradu

Česká republika

 1. bytove-doplnky.info

  Bytové doplňky a dekorace

  Details (Bytové doplňky, Nábytek)

  Zařizujete nový byt a hledáte moderní bytové doplňky? Nahlédněte na tento přehledný katalog s možností objednání online. Naleznete zde jak dekorace, vázy, ale i sedací pytle či houpací sítě.

  www.bytove-doplnky.info - Praha 2

 2. jak-vybrat-bazen.cz

  Zahradní rodiné bazény

  Details

  Dopřejte si pohodlí a pořiďte si bazény za skvělé ceny! Kvalita za nízké ceny se vyplatí a oblíbený bazén vám bude sloužit několik sezón. Nezapomeňte na bazénové doplňky -- filtrace, plachty, schůdky.

  www.jak-vybrat-bazen.cz - Hodonín

 3. hornbach-praha.cz

  hornbach praha

  Details

  Veškeré užitečné informace týkající se hobby supermarketů Hornbach v Praze. Mimojiné otevírací doby, přehled zboží, mapa k jednotlivým prodejnám a to nejenom v Praze ale na celém území České Republiky.

  www.hornbach-praha.cz - Písek

 4. sadrokarton-ostrava.webnode.cz

  jan chvistek-zednicke prace ostrava

  Details (Rekonstrukce panelových domů, Stavebnictví)

  Zednické práce, rekonstrukce kuchyní, koupelen, bytů, sádrokarton - zedník Ostrava a okolí Zaměřujeme se na veškeré zednické práce, stavební upravy, rekonstrukce bytů, domů a jinych staveb. Provádime sádrokartonářské a obkladačské práce dále zajištujeme…

  www.sadrokarton-ostrava.webnode.cz - Ostrava

 5. typove-projekty.eu

  Projekty domů

  Details

  Podobu domu v období raného středověku je možné rekonstruovat především díky archeologickým výzkumům. Dle dosavadních výsledků se zdá, že typické jsou pro období 6. až 13. století jednodílné polozemnice, respektive zemnice. Nejstarší objekty, které…

  www.typove-projekty.eu - Praha 3

 6. krby-krbova-kamna.eu

  Krby, krbová kamna

  Details

  Dodáváme krby, krbová kamna, krbové vložky. Zabýváme se prodejem a realizací kvalitních krbů a krbových kamen s vysokou účinností spalování a dlouhou životností.

  www.krby-krbova-kamna.eu - Pardubice

 7. chytredomy.cz

  Chytré domy, inteligentní elektroinstalace

  Details

  Projekce, montáž, realizace a servis domů s inteligentní elektroinstalací. Kamerové systémy, zabezpečení EZS, počítačové sítě, televizní rozvody, docházkové a rezervační systémy, řešení pro rezervace.

  www.chytredomy.cz - Pardubice

 8. bytovy-textil.bytovytextil-praktik.cz

  Bytový textil

  Details

  Předložky do koupelny, na wc, ručníky.Spousty druhů za skvělé ceny a nejlepší materiál. S výrobky budete jistě spokojeni.Pravidelně dostáváme nový sortiment takže se nemusíte bát že se na vás nedostane.

  www.bytovy-textil.bytovytextil-praktik.cz - Praha 2

 9. rekobytpraha.cz

  Rekobyt Praha s. r. o. - rekonstrukce bytových jader

  Details

  Zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytových jader v Praze, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytů. Nabízíme služby bytového architekta a vyhotovení návrhů ve 3D vizualizaci. Mnoholeté zkušenosti v oblasti řemeslných prací, vysoká odbornost.

  www.rekobytpraha.cz - Praha 8

 10. elektro-hodr.cz

  Plynové kotle, elektrokotle

  Details

  Nabízíme Vám plynové kotle, elektrokotle, snímače teploty, servopohony, tepelná čerpadla, elektroventily, manometry a teploměry. Dále nabízíme poradenství, projekci, montáž a servis v oboru.

  www.elektro-hodr.cz - Pardubice

Links 31 - 40 of total 78