Add Link

Služby pro dům, byt a zahradu

Catalog » Dům, byt a zahrada » Služby pro dům, byt a zahradu

Česká republika

 1. pujcovna-grilu.cz

  Půjčovna grilů, obchod, servis, prodej.

  Details

  Půjčovna grilů – Vše pro Vaší párty. Půjčovna grilů zajišťuje kompletní služby od zapůjčení, dopravy a instalaci všeho potřebného pro Vaší párty, či oslavu.

  www.pujcovna-grilu.cz - Praha 9

 2. spirax.cz

  SPIRAX s.r.o. Dřevostavby - bungalovy na klíč

  Details (Odborné a řemeslné práce a služby)

  Hledáte rodinný dům s nízkými provozními náklady? Hledáte bydlení za výhodnou cenu? Naše nízkoenergetické dřevostavby na klíč stavíme kdekoli v ČR. Od projektu rodinného domu po předání dřevostavby na klíč. Nízkoenergetické bungalovy, domy do milionu,…

  www.spirax.cz - Praha 8

 3. provasdum.cz

  Infrasauny Kapitán

  Details (Bazény a sauny)

  Infrasauny jsou samonosné kabiny, které jsou vybaveny keramickými nebo karbonovými zářiči a ovládací jednotkou. K regeneraci organismu využívají efekt infračerveného záření. V posledních letech se infrasauny stávají součástí životního stylu po celém…

  www.provasdum.cz - Litoměřice

 4. instalace-elektro.cz

  Jan Mates - ELEKTRIKÁŘ

  Details

  Provádíme instalace elektrických rozvodů a podlahového topení, zapojení spotřebičů, montáž svítidel, osazení nových jističů, zásuvek a vypínačů.

  www.instalace-elektro.cz - Praha - západ

 5. domaci-potreby.name

  Domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí

  Details

  Domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí, pánve, hrnec, pánev, nádobí, porcelán, příbory, termohrnce, termosky, sklenice. Domácí potřeby, sklo, hrnce, nádobí, pánve, hrnec, pánev, nádobí, porcelán, příbory, termohrnce, termosky, sklenice. Domácí potřeby, sklo,…

  www.domaci-potreby.name - Praha 4

 6. datacentra.cz

  Projekce a optimalizace datových center - datacentra.cz

  Details

  Společnost COMPLETE CZ nabízí řešení non-IT infrastruktury datových center: projekci a optimalizaci, přesnou klimatizaci, napájení, monitoring a fyzické zabezpečení ICT. Dodává systémy techniky prostředí (TZB): chlazení, vytápění a větrání prostor.

  www.datacentra.cz - Praha 4

 7. sapelicentrum.cz

  Dveře Sapeli, zárubně Sapeli, prodej

  Details

  Certifikovaný prodejce nabízí dveře Sapeli, zárubně Sapeli. Vypracování cenové nabídky, zaměření a montáž. Tým profesionálních truhlářů si dokáže poradit i s dodatečnými úpravami dveří na míru. Dveře Sapeli, zárubně Sapeli.

  www.sapelicentrum.cz - Praha - východ

 8. dvere-schody.cz

  Martin Ptáčník - renovace dveří, zárubní a schodišť

  Details

  Profesionální renovace dveří, zárubní a schodišť. Jsou Vaše dveře nebo schody staré, ošklivé, či poškozené? Nabízíme rychlé a čisté řešení, snadnou údržbu, vysokou životnost a barvostálost, žádné bourání.

  www.dvere-schody.cz - Mělník

 9. vyklidit-stehovat.cz

  Vyklidit stěhovat | Poptávka, inzerce

  Details

  Portál pro Vaše poptávky stěhovacích a vyklízecích služeb. Stěhování bytů, firem, kanceláří, vyklízení bytů, domů, půd, sklepů, pozůstalostí i odvoz všelijakého odpadu a vysloužilých spotřebičů.

  www.vyklidit-stehovat.cz - Svitavy

 10. lapacevos.cz

  Lapač vos Tescoma

  Details (Chovatelské potřeby, Zahrada)

  Lapač vos Tescoma patří v velmi populárním zařízení pro odchyt vos. Patříte mezi fanoušky pikniků a ruší vás vosy, vyzkoušejte lapač vos Tescoma.

  www.lapacevos.cz - Praha 8

Links 21 - 30 of total 78